Zajišťuji marketingové služby pro podnikatele a malé organizace, které jim umožní nastavit nebo zlepšit jejich komunikaci směrem ke klientům a obchodním partnerům. Obraťte se na mě, pokud potřebujete webové stránky a být vidět v online světě. Navrhnu logo, vizitky, prezentaci a další marketingové materiály nebo doporučím vhodné dárky pro vaše klienty.

WEBOVÉ STRÁNKY

Redakční systém WordPress (mj. DIVI), jednoduché e-shopy, SEO, copywriting

STRATEGIE ZNAČKY

Jednotné komunikační a vizuální sdělení online a offline materiálů

GRAFIKA A FIREMNÍ IDENTITA

Logo, vizitky, pozvánky, prospekty, online bannery, reklamní předměty

PREZENTACE

Vzorové stránky prezentací nebo obchodní nabídky v PowerPointu či Canvě

NEWSLETTERY

Příprava profesionálních mailingů v Mailchimpu

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A KAMPANĚ

Facebook, LinkedIn, nastavení kampaní ve Facebook Manageru

Co byste o mě / nás měli vědět?

Kdo je pro mne ideálním zákazníkem?

Zaměřujeme se na marketingové služby pro podnikatele (živnostníky) nebo malé organizace, které potřebují nastavit či zlepšit svou komunikaci a být vybaveny na cestu do byznysu.

Proč byste si měli vybrat právě mě?

Jsme malá rodinná firma, která zabezpečí široký rozsah služeb a dodá vám „balíček“ toho nejdůležitějšího, co pro svůj byznys potřebujete. Nebudete se muset obracet na více marketingových specialistů. Vaše materiály budou ve svém sdělení i vizualitě jednotné. Ušetříte čas, peníze i energii.

Jak pracuji?

Hledám jednoduchá a funkční řešení, která umožní, že na naši práci budete moci navázat a své materiály si ve velké míře upravovat sami.

JAK SPOLUPRÁCE FUNGUJE?

1

zadání a nabídka

Společně zjistíme, co přesně a proč ve vaší prezentaci a komunikaci je třeba vytvořit či změnit. Vytvořím nabídku, která bude obsahovat odsouhlasené zadání, cenovou kalkulaci a termíny.

2

realizace a odevzdání práce

Pracuji či pracujeme nad projektem a pravidelně konzultujeme průběh a výsledky. Po dokončení prací se setkáme, probereme výsledky a sdělíme si zpětnou vazbu.

3

zaškolení

V případě zájmu vás naučíme používat různé nástroje a své materiály si budete moci sami upravovat. Zaškolení je součástí nabídky a nic navíc vás nestojí. 

Buďte u kormidla a dělejte si svůj marketing sami.
Setkali jste se s tím, že jste získali od marketingových specialistů výstupy, se kterými jste už dále neuměli nebo nemohli pracovat a jakékoliv úpravy a změny byly časově i finančně náročné? Vytvořím pro vás šablony materiálů, které si budete moci sami upravovat např. v PowerPointu nebo Canvě. Ukážu vám, jak aktualizovat připravený vzor newsletteru v Mailchimpu nebo webové stránky v redakčním systému WordPress. Můžete si tak svůj marketing řídit sami!