Zita Lara

WEBOVÉ STRÁNKY

Webové stránky navrhujeme pro podnikatele (živnostníky) a malé organizace. Úzce spolupracuji se svým manželem, který se webdesignu a programování věnuje. Pracujeme s redakčním systémem WordPress (CMS), který nabízí obrovské množství různě zaměřených šablon. Stránky připravené ve WordPressu nebo v jiném redakčním systému vás obvykle stojí méně než stránky naprogramované na míru. Musíte se však obsahem a vzhledem přizpůsobit vybrané šabloně.

Jakmile jsou stránky hotové, domluvíme si trénink a naučíme vás si své stránky aktualizovat a doplňovat. Většinu změn si tedy zajistíte sami bez externí pomoci a tím opět šetříte čas i peníze.

Webové stránky připravíme pro vás, podnikatele nebo malé organizace od A do Z:

  • Pomůžeme zajistit doménu a hosting
  • Pomůžeme vybrat vhodnou šablonu
  • Upravíme vámi navržené texty, fotky a připravíme bannery, které dodají webovkám šmrnc
  • Vyrobíme webové stánky
  • Zajistíme základní SEO (optimalizaci pro vyhledavače)
  • Poskytneme trénink, jak informace na webu aktualizovat a upravovat

Pokud budete potřebovat, propojíme vás s copywritterem, který vám připraví texty. Můžeme také zajistit korektury textů. Vše v češtině i angličtině.

Nepouštíme se do e-shopů, protože na ně zatím nemáme znalosti ani kapacitu. Máme však dostatek trpělivosti a energie učit se nové věci a dotahovat tak web do podoby, která bude klientům vyhovovat.

Níže naleznete několik příkladů webů, které jsme realizovali. Připravíme vám také logo nebo jiné marketingové materiály, které ke svému podnikání potřebujete.

Categories